• Wpisów:5515
  • Średnio co: 11 godzin
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 10:18
  • Licznik odwiedzin:159 254 / 2728 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Jestem zbyt skromna, aby chwalić się jaka jestem zajebista.
 

 
Nie za wszystko da się przeprosić , ale wszystko można wybaczyć . Nie wszystko można naprawić , ale wszystko można zacząć od nowa.
 

 
mam ochotę , na ciastko , Ciebie , budyń , Ciebie , lody , no i chyba jeszcze Ciebie . ?
 

 
jesteś dla mnie niczym. bo nicość jest teraz dla mnie wszystkim.
 

 
Lubisz matematykę? Jeśli tak, To dodaj mnie do siebie, Odejmij nasze ubrania, Podziel ze mną łóżko i... Zacznijmy się mnożyć.
 

 
Życie bardzo przypomina piosenkę. Na początku jest tajemnica, na końcu - potwierdzenie, ale to w środku kryją się wszystkie emocje, dla których cała sprawa staje się warta zachodu.
 

 
rozpracowanie nowego telefonu zajęło mi 2 godziny. rozpracowanie Ciebie zajęło mi 2 minuty.
 

 
kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi stają się oni w końcu częścią naszego życia. a skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie jak powinno wyglądać nasze życie. natomiast nikt nie wie, w jaki sposób powinien przeżyć własne życie
 

 
Cisza nie ma słów, wiesz? Nie możesz jej ogłosić, zwrócić na nią uwagę, ani jej wykrzyczeć. Cisza jest cicha. Jest ukradkiem. Działa długo, wlewa się w szczeliny jak strumyk i nikt jej nie zauważa póki nie stanie się zbyt bolesna, póki nie jest za późno.
  • awatar Gość: wszelkie cienie, szminki, podkłady, pudry, tusze do rzęs, róże, lakiery, szampony, kosmetyki do włosów, perfumy(niestety ich jest mało), kredki do oczu i dużo dużo innych. MARKOWE PRODUKTY W BARDZO NISKICH CENACH. zapraszam. na pewno znajdziesz coś dla siebie, jakieś pytania o konkretny produkt, może chcesz, żebym jakiś wystawiła. śmiało! pisz! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
wiem, że żal Ci dupę ściska. ale nie musisz tak tego dogłębnie okazywać.
 

 
czułaś się kiedyś podobnie..? niewidzialne ręce wyobraźni zaciskają się kurczowo na czymś, czego pragniesz, a nie możesz tego mieć. cały Twój umysł chłonie te wyobrażenia całą powierzchnią, a serce drży z wrażenia. czujesz, jak Twoje oczy zasnuwa mgła, a w ustach zasycha. nie myślisz - mózg objęła mgiełka wyimaginowanej euforii. masz świadomość tego, że nigdy tego nie osiągniesz, lecz nie możesz się oprzeć pokusie marzenia, bo wtedy marzenia są wszystkim tym, co masz. powiedz, czy czułaś się już tak ?
 

 
piję wino, palę skręty z kolegami,wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami .
 

 
Zasługuję na twoje 'przepraszam' tak samo jak ty na moje 'spierdalaj'.
 

 
Są 4 rodzaje seksu:. Więzienny: Jest gdzie, ale nie ma z kim. Studencki: Jest z kim, ale nie ma gdzie. Przedszkolny: Jest gdzie, jest z kim, ale nie ma czym. Filozoficzny: Jest gdzie, jest z kim, ale czy jest sens..?
 

 
Ludzie którzy słuchają rapu od miesiąca i jest to dla nich chwilowa zajawka jak dla nastolatek Bednarek mnie śmieszą. Kurwa mać, wcześniej jarali się popem a teraz rap. Dla mnie to całe życie zapisane w 3 literach a dla Was trend. Odbij kurwa.
 

 
Ale ty jesteś gruba! - A ty jestes głupi. Ja schudnę a ty głupim pozostaniesz
 

 
♥.
  • awatar Gość: Błagam cię nie rób tego!!! to jest beznadziejne i niebezpieczne!!!! Lepiej sobie zrób w nosie jak ja:) bądź gdzieś indziej ale nie tu:*
  • awatar Gość: nie rób.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Biorę udział w konkursie http://gabrysnasz.pinger.pl/
 

 
Nie zapominaj, że do zrobienia smutnej miny potrzeba pracy 42 mięśni,a do wyciągnięcia środkowego palca tylko 7.
 

 
Na gadu powinien być status 'poczekaj muszę ogarnąć o co Ci chodzi'.
 

 
Biorę udział w konkursie; http://neverlose.pinger.pl/