Wpisy użytkownika stupid happiness ♥ z dnia 2 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 16

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: "Cześć." Tym słowem wszystko się zaczyna i wszystko się kończy.
tumblr_m3ajibspaV1qi7ciyo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: On nie lubił, kiedy paliłam, ja nie lubiłam, gdy brał. On nienawidził gdy przeklinałam , ja nienawidziłam kiedy mnie olewał. On uważał się za świętego , ja wiedziałam że to chłopak z przeszłością. On mnie nie kochał , ja potrafiłam dla niego poświęcić wszystko.
tumblr_m3bvlp58Y01qi7ciyo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Pamiętasz jeszcze te czasy gdy potrafiliśmy kilka nocy z rzędu, nie śpiąc przesiedzieć przy komputerze żeby tylko nie utracić ani jednej minuty 'spędzonej' razem? Pamiętasz te rozmowy na skype? Pamiętasz gdy zaraz po powrocie ze spotkania ze mną od razu do mnie dzwoniłeś? Pamiętasz te wszystkie nasze jak to mówiłeś 'posiedzenia' na ławce w parku? Przytulanie? Rozmowy o wszystkim i niczym? Bo ja pamiętam doskonale. Każdy szczegół.
tumblr_m3bvz3iuUc1qi7ciyo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Pamiętam teraz słowa babci która mówiła, że miłość jest tylko wtedy, kiedy chce się z daną osobą przeżywać wszystkie cztery pory roku. Kiedy chcesz z kimś uciekać przed wiosenną burzą pod obsypane kwieciem bzy. A latem zbierać z tym kimś jagody i pływać w rzece Jesienią robić razem powidła i uszczelniać okna przed wiatrem. Zimą pomagać przetrwać katar i długie wieczory. A jak już będzie zimno rozpalać razem ogień.
tumblr_m3c885e3d51qi7ciyo1_400_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: ulubiona piosenka kojarzy mi się z Tobą. ulubione miejsce przepełnione jest Twoimi obrazami. mój pokój pachnie Twoimi perfumami. filmy bez Ciebie tracą na wartości. jedzenie i picie traci smak, gdy nie ma Cię obok. nawet moje serce jest całkowicie Twoje, a mój oddech gdy odejdziesz również zabierzesz bezpowrotnie.
tumblr_m3dv2mToeR1qi7ciyo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie.
tumblr_m3dwbhfj1y1qi7ciyo1_500_large.png
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Nienawidzę leżeć w łóżku po naszej kolejnej kłótni i zastanawiać się jak długo jeszcze wytrzymamy. Nienawidzę martwić się o to, że to może być koniec,którego tak nie chcę.
tumblr_m4x5okliGH1qg7sd4_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: po Jego odejściu musiałam wszystko pozmieniać. pościel, bo po nocach budził mnie Jego zapach i złudzenie, że jest obok. numer telefonu, zważywszy na to, iż drżałam na każdą wiadomość, choć w większości treść zawierała jedynie kolejną promocję. wystrój pokoju, zmieniając maskotki i przesuszone róże od Niego, na zapachowe świeczki oraz nową lampkę. zaczęłam używać innego żelu pod prysznic, jeść inne płatki na śniadanie. rzadziej słuchałam rapu, bo gdzieś na licznych krążkach mieściły się te nasze kawałki. rano przed lustrem wymalowywałam uśmiech. wymieniłam serce - gdy odszedł, upadło.
tumblr_m5eyuwT5bT1rtzk68o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Co to jest nadzieja?
-Nadzieja... Nadzieja jest wtedy, gdy szukasz bursztynu w piaskownicy.
-Ale w piaskownicy nie ma bursztynów.
-No właśnie. Ale mimo wszystko wciąż uparcie szukasz, choć wiesz, że szansa aby jakikolwiek znaleźć jest minimalna.
tumblr_m5ezm9slHR1qg9fcco1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: - Obiecaj , że zaprosisz mnie w przyszłości na swój ślub.
- Obiecaj , że przyjmiesz zaręczyny. <3
tumblr_m5rjfa03oZ1rp6x2no1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: -Mówi się: "Jak kocha to wróci"
-Co wtedy jeżeli druga osoba pomyśli tak samo?
tumblr_m7kq88B8TR1rc0rsbo1_500_large.jpg
  • awatar LikeALady :): wtedy to wszystko spieprzone...
  • awatar mikroskopijna: wtedy.. wtedy myślą o sobie dniami i nocami, choć obok nich jest ktoś inny. Kochają się nawzajem w głębi serca, bo żadne z nich nie potrafi podjąć tej jednej decyzji. :(
  • awatar Look At Me .! ♥: wtedy, zadręczają się, uważają, że popełnili błąd, że powinni zrobić pierwszy krok, jednak coś im na to nie pozwala, dręczą się wspomnieniami i gdybaniem co by było gdyby.. a gdzie się przypadkiem spotykają nie są wstanie nawet wydusić z siebie słowa... ;|
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Kocham go nadal. Każdą zranioną częścią ciała z osobna.
tumblr_m7kr7gxVxJ1rbikayo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Najgorzej jest wtedy gdy upewniasz się czy potrafisz radzić sobie bez niego. Najgorzej jest wtedy gdy nie zdajesz, nie umiesz spędzać sama czasu, nie potrafisz znowu zaufać, nie potrafisz żyć.
tumblr_m7pjsub4cx1ra4fdno1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Jeszcze nikt nie opisał tej pustki, jaką czuje w sobie tak wiele osób, jeszcze żadne słowa nie wyraziły tej miłości, o którą dbamy, mimo że chcemy się jej pozbyć. Nikt nigdy nie opisze tego, co czują miliony osób - osób, które pokochały - niestety zbyt mocno.
tumblr_m7sfzt3hOb1r8y1hqo1_500_large.gif
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy, kiedy uświadamiasz sobie, że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.
tumblr_m7sl8joUD81qk7ynro1_500_large.jpg
  • awatar buy: Sprzedaję ciuchy,biżuterię, dodatki , zajrzyj może znajdziesz coś dla siebie Zapraszam :)
  • awatar gość: OPISY : http://www.glitery.pl/polecam,TheAshlunia
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Byłeś powodem dla którego oddychałam,teraz dusisz mnie.
tumblr_m7u3cmD6wC1roszico1_500_large.jpg