Wpisy użytkownika stupid happiness ♥ z dnia 28 maja 2011

Liczba wpisów: 21

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: 1 zasada dobrego zachowania : proś a jeśli nie dają bierz bez pytania .

tumblr_llkfiwtfw81qcqawbo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: i teraz zastosuje twoją taktykę i pokażę Ci jak to boli.

tumblr_llm2uc2E681qf5hqro1_400_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Tęsknota to brak oddechu. To łzy na policzkach. To nieprzespane noce. To wszystko co najgorsze, wiesz?

tumblr_lln9bel3zy1qkuecyo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Jest takie stare egipskie przysłowie, które mówi, że jeśli kobietę ogarnia złość, mężczyzna powinien dotknąć swoimi ustami jej ust i trzymać tak długo, aż złość zmieni się w namiętność.

tumblr_llnlzipbwP1qcqawbo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: są niegrzeczni , ale smakują inaczej . jak pączki albo rogaliki z nutellą . a ci grzeczni ? jakbyś jadła ogórka kiszonego z miodem .

tumblr_llpyz97tuk1qcqawbo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Czasami lepiej odpuścić, jeśli sprawa o którą walczysz przestaje mieć sens.

tumblr_llshwv4W3l1qdojago1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Nie jest ważne, ile ktoś ma lat: liczy się to, czego doświadczył. Można dożyć setki i nie doświadczyć niczego.

tumblr_lltif2yafp1qcqawbo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Oduczyłeś mnie palić, nazywałeś mnie głupolem i łobuzem, przyzwyczaiłeś mnie do swojego oddechu na moim karku. Zawsze poprawiałeś mi szalik i zapinałeś kurtkę po samą szyję, robiłeś najlepszą herbatę i zawsze miałeś przy sobie chusteczkę - dla mnie, a co najważniejsze zawsze przy mnie byłeś. A teraz odchodzisz czuję się jak sierota bez serca, rąk i nóg.

tumblr_llu70tpdCT1qhl138o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Kiedy się pocałowali, przestraszyła się niesamowicie. To było nie na miejscu. Tulił ją delikatnie do siebie i gładził jej piękne włosy. Czuła się bezpieczna. Tylko dlaczego akurat przy nim. czemu akurat on? Wiedziała, że nie będzie mogła z nim być. Ani teraz, ani w przyszłości, ani nigdy. A mimo to go kochała i wiedziała, że on czuje to samo.


tumblr_llutgt4QgH1qka1dco1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Zaczynamy. Pierwszy kieliszek za to,że tak nagle pojawił się w moim życiu. Drugi, za to, że sprawiał, że byłam przez chwile szczęśliwa. Trzeci za jego okrutną zdradę. Czwarty za tę szmatę. Piąty za dziesiątki nocy bez snu. Szósty za zaufanie, którym nie obdarzę już nikogo, na ciebie nie ciebie. Siódmy za przyjaciół którzy mnie opuścili. Ósmy za wiarę w siebie, której dziś brak. Dziewiąty… Kurwa flaszka się skończyła, a ja dopiero zaczęłam


tumblr_lluyvnW3qj1qkch6fo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Wiem, że mina Ci zrzedła, gdy zobaczyłeś jak byłam z nim. Wiem, że starałeś nie słyszeć mojego śmiechu. Wiem, że przechodząc obok nas zamknąłeś oczy żeby nie spojrzeć na nas. Wiem, że na zawsze zapamiętasz moją dłoń zamkniętą w jego. Wiem, że próbujesz wymazać ten obraz. Ale wiem też, że zawsze będziesz żałował, że nie spróbowałeś.

tumblr_llv1jbxZaa1qgsug7o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Miłość nigdy nie mija. Jedną miłość zastępujemy następną, a każda kolejna boli w jedyny niepowtarzalny sposób. Jednak każda boli. I tak w nieskończoność katujemy się miłością, by na chwilę zapomnieć.
tumblr_llv1vsTvz01qhds38o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: lubimy zabijać się nawzajem, bo nam zależy tylko nie umiemy tego w sposób normalny okazać, nie wiem czemu.
tumblr_llv2wfg57e1qkc2mmo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Dawniej, gdyby znalazł się ktoś taki który chciałby wbić ci nóż w brzuch, nie pozwoliłabym mu. Teraz spokojnie stałabym z obok, krzycząc: `nie w brzuch. w serce!`
tumblr_llm11hg5dr1qa6irdo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: są takie dwa słowa, które mogą rozpocząć coś wspaniałego, które mogą wszystko skończyć, na pewno coś zmienią
tumblr_llm0wuEjSg1qh8938o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: często cierpimy przez ludzi, którzy nie zasługują nawet na nasze spojrzenie
tumblr_lllumpsisS1qfsbmqo1_400_large.jpg
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Masz rację, ta miłość była błaha, Tak zajebiście nieistotna że mam ochotę stanąć na przeciwko ciebie i napluć ci prosto w twarz. / i.need.you

tumblr_llltuuTTZi1qg4q48o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Nie chciałeś tego Ty, nie chciałam i ja. Okazało się, że obojgu Tego brakowało do pełni szczęścia.

tumblr_lllsmr9Ye31qdee56o1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Nie ważne co ludzię o nas mówią, ważne co o nas szepczą
tumblr_ll6ahvoztV1qcsboco1_500_large.jpg