Wpisy użytkownika stupid happiness ♥ z dnia 17 maja 2011

Liczba wpisów: 109

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: I mimo tego iż wiem , że gdy mama się dowie o usprawiedliwieniach które pisze za nią na godziny które spędzam z tobą to będe miała lipe . nadal z chęcią uciekam z tobą z pojedyńczych godzin .
tumblr_llc4wrKXwf1qjd5l6o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: I uwielbiałam wymyślać głupie preteksty do naszego spotkania typu : zapomniałam kluczy do domu , a nikogo nie ma . przygarniesz mnie na trochę ? A ty przypominając sobie , ze na lekcji bawiłam się kluczami uśmiechałeś się tylko i z uprzejmością w głosie mówiłeś : chodź mała.
tumblr_llcbpzbkO31qk9l64o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle leżąc koło Ciebie przestała oddychać , moje serce przestało by bić , a ja przestałabym żyć .
tumblr_llchzqRvRB1qc0khfo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Domówka u kumpla . Siedziałam z kolezankami na kanapie popijajac piwo . Nagla do mieszkania kumpla wszedł chłopak , którego żadna z nas nie znała . Wkręcił się w bawiący się tłum . Do końa imprezy go nie widziałam . Wychodząc z imprezy i żegnając się ze znajomymi . Znowu go ujrzałam . Wyszłam z domu , wyszedł za mną . Zachodząc mi dorge , zapytał co się stało . Zdecydowanym głosem odpowiedziałam , że wszystko w porządku . Przytulił mnie do siebie , szeptając : nie przejmuj się tym dupkiem , nie zasługuje na Ciebie . Nie znając mnie potrafił stwierdzić po moich oczach , że coś jest nie tak . Mimo , że uśmiech nie schodził mi z twarzy .
tumblr_llci5utMPj1qc0khfo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Moje serce należy do Ciebie , ale to nie oznacza że jestem cała twoja , bo ja nie widze spokrewieństwa między sercem a dupą . Wybacz .
tumblr_llco43ZLtm1qkoax8o1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: Gdzieś pomiędzy kumplami , a piwem oraz paleniem jestem ja .
tumblr_llcpdlXoVA1qey6k4o1_1280_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: NIKT. tylko JA i TY. ♥

58697_13.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: mogłabym zacząć narzekać na swoje życie , ale ewidentnie wolę z nim coś zrobić , niż siedzieć w czterech ścianach i wylewać kolejne hektolitry łez na moją biedną podłogę.
tumblr_llcpu8W30J1qjskvgo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: zawsze się rozjebie wszystko kiedy już zaczynam być szczęśliwa .
tumblr_llcqfjaOhI1qfateqo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: często płakała, a lekarstwem na to była nikotyna.
tumblr_llcrkfZHsu1qieuuqo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: lubię jak przychodzisz, rozpierdalasz mi życie i sobie idziesz.
tumblr_llcyjuKXx11qd7w9fo1_500_large.jpg
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: wiesz, dziś mogę powiedzieć, że naprawdę cieszę się, że tym razem serce wygrało z rozumem, że emocje wzięły górę i nie dały się rozumowi. bo dziś jestem szczęśliwa ii przepełniają mnie same dobre uczucia. ufając sercu, zaufałam jemu. i dziś on jest nieodłącznym elementem mojego życia.
tumblr_llcyk3ffg71qd7w9fo1_500_large.png
 

uzalezniasz.mnie
 
stupid happiness ♥: i mimo, że za każdym razem jest nam cholernie trudno się rozstać i tak cholernie tego nienawidzę to musimy pogodzić się z tą odległością. wiedzieliśmy przecież, że nie będzie łatwo i razem zdecydowaliśmy, że damy radę, że będziemy walczyć, że warto.
tumblr_llcyk6jb5S1qd7w9fo1_500_large.jpg